granice spokoju ińsko

Elkowe domki zakopane
granice spokoju ińsko
115

Views

granice spokoju ińsko
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

wyjazdy integracyjne (8)Wyspy – każda z nich jest inna. Każda jest wyjątkowa na swój sposób. Szczególnie, gdy są to greckie wyspy, a więc położone na obszarze o cudownych korzeniach antycznych. A jedną z takich wysp, gdzie turystyka nabiera właśnie rozpędu, jest Thassos.

Thassos to wyspa położona właściwie u stóp Macedonii. A jej charakter najlepiej oddaje przypisane jej określenie wyspy szmaragdowej. Bo w istocie jest ona prawdziwym klejnotem tego obszaru. Miejscem wyjątkowym, o cudownych walorach. Delikatny klimat, mnóstwo zabytków, wijące się wręcz bezkreśnie piaszczyste plaże. Wszystko to sprawia, że Thassos jest wyspą o wyjątkowych walorach.

Na wyspie znajduje się mnóstwo kurortów. Warto jednak je opuścić i udać się w podróż po wyspie, aby zobaczyć historyczne już górskie wioski, ruiny wielu wspaniałych antycznych osad, bazyliki z okresu wczesnego chrześcijaństwa, a także niezwykłe zabytkowe kościoły i mnóstwo malowniczych kapliczek, które czynią to miejsce jest bardziej klimatycznym i unikalnym w całej Grecji.

Pozostałe wpisy o turystyce oraz podróżach

Review Overview
User Rating:
0/5
(57 votes)