Strony internetowe dla obiektów noclegowych

Regulamin

WSTĘP

Serwis www.hooliday.pl ma na celu gromadzenie i prezentowanie ofert noclegowych z Polski. Jest doskonałą platformą reklamową dla firm i osób prytwatnych oferujących noclegi.

Prezentowane w naszym serwisie oferty są opatrzone wszelkimi informacjami kontaktowymi, opisami obiektów oraz zdjęciami co gwarantuje doskonałe rozeznanie dla klientów i dokonanie najlepszych wyborów. Dzięki menu nawigacyjnemu oraz zaawansowanej wyszukiwarce klienci mogą szybko odnaleźć obiekt spełniający ich wymagania.

Każdy chętny przedstawiciel obiektu noclegowego może łatwo i szybko dodać swój obiekt do naszej bazy. Wystarczy dokonać jedynie rejestracji, zweryfikować poprawność adresu e-mail oraz określić parametry oferty.

Zachęcamy do dodawania swoich obiektów do naszej bazy. Nieustannie pracujemy nad rozwojem serwisu oraz nad tym, aby uzyskiwał on najlepsze wyniki w wyszukiwarkach internetowych. Wszelkie te działania mają na celu ściągnięcia jak największej ilości potencjalnych klientów.

Życzymy miłej współpracy, zespół www.hooliday.pl

REGULAMIN

Ten dokument ma charakter porozumienia pomiędzy wydawcą witryny hooliday.pl i wszystkimi korzystającymi z niej Użytkownikami. Regulamin stanowi prawną podstawę określającą zasady korzystania z naszej witryny. Odwiedzając naszą witrynę, akceptujesz aktualne postanowienia tego Regulaminu korzystania z witryny oraz zobowiązujesz się do przestrzegania wszystkich zawartych w nim zasad. Dopełnieniem Regulaminu jest nasza Polityka prywatności i zaufania.

1. Charakter i cele witryny www.hooliday.pl
Witryna hooliday.pl jest serwisem informacyjno-promocyjnym mającym na celu gromadzenie ofert noclegowych w Polsce i zagranicy. Zgromadzone dane mogą być wykorzystane do promocji ofert poprzez wyświetlanie ich na innych serwisach naszej firmy.

2. Rejestracja użytkowników i ochrona danych Osoba, firma która pragnie dodać do bazy noclegowe serwisu www.hooliday.pl swoją ofertę musi dokonać bezpłatnej rejestracji. Po zakończeniu rejestracji osoba posiada możliwość zalogowania się do Panelu Administracyjnego umożliwiającego dodanie oferty. Dane przekazywane podczas rejestracji oraz inne dane osobowe, które mogą być zbierane od użytkowników podczas korzystania z witryny hooliday.pl, są gromadzone i wykorzystywane zgodnie z zasadami zawartymi w naszej Polityce Prywatności oraz Ustawie o ochronie danych osobowych.

3. Prawa i możliwości użytkowników witryny Rejestrując się w witrynie hooliday.pl: - zgadzasz się podczas rejestracji dostarczyć prawdziwych informacji, - akceptujesz w pełni ten Regulamin korzystania z witryny, - zobowiązujesz się do utrzymania w tajemnicy Swojego hasła i zgadzasz się odpowiadać za wszystkie skutki spowodowane zarówno swoim, jak i nieuprawnionym dostępem do witryny przez osoby, którym udostępnisz swój login i hasło, - zobowiązujesz się zawiadomić nas natychmiast o jakimkolwiek nieupoważnionym dostępie do witryny za pomocą Twojego hasła albo o zarejestrowaniu się w witrynie z Twojego konta pocztowego.

4. Respektowanie praw własności, zastrzeżenie praw autorskich Udostępniając witrynę, zwracamy szczególną uwagę na konieczność respektowania praw własności intelektualnej. Informujemy, że witryna zawiera dokumenty chronione prawem autorskim, znaki towarowe i inne oryginalne materiały, w szczególności teksty, zdjęcia i grafikę, a przyjęty w witrynie wybór i układ prezentowanych w nim treści stanowi samoistny przedmiot ochrony prawnoautorskiej. Wszystkie loga, znaki towarowe oraz grafika zamieszczone na tej stronie są własnością ich twórców. Serwis hooliday.pl.pl zastrzega możliwość blokowania kont w dowolnym czasie bez podania przyczyny.

5. Aktywność użytkowników w witrynie, przesyłanie materiałów Masz prawo przesyłania do witryny swoich informacji, materiałów, dokumentów. Z tym prawem wiąże się z jednej strony możliwość oddziaływania na innych użytkowników witryny, a z drugiej dostęp do pewnych obszarów naszego systemu komputerowego, wrażliwych na zachowania, które mogą zakłócić sprawność jego działania. W związku z tym w pełni zgadzasz się, że Twoja aktywność w ramach witryny i konta: - nie może być sprzeczna z normami kultury, z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, nie może być dla innych w żaden sposób niebezpieczna i w związku z tym nie będziesz przesyłać do witryny lub wykorzystując mechanizmy witryny żadnych informacji i materiałów, naruszających ogólnie przyjęte normy kultury, wulgarnych, nieprzyzwoitych, obscenicznych, nielegalnych, informacji materiałów i wypowiedzi, które wzywają do nietolerancji, nienawiści, przemocy, okrucieństwa czy naruszania prawa w jakikolwiek sposób, - nie może naruszać praw innych użytkowników witryny, szczególnie prawa do poszanowania godności, prywatności, do ochrony danych osobowych, do swobody wypowiedzi i w związku z tym powstrzymasz się od wypowiedzi obraźliwych lub agresywnych oraz nie będziesz zbierać lub usuwać jakichkolwiek danych o innych użytkownikach witryny, - nie będzie wykorzystywać mechanizmów witryny do rozsyłania materiałów niechcianych, uznawanych za spam; - nie będzie wykorzystywać możliwości założenia wielu kont do promowania pojedynczego obiektu. Zauważenie takich działań będzie kończyło się usunięciem wszystkich kont oprócz najstarszego. Tworzenie wielu jest dopuszczalne tylko gdy dotyczą one różnych obiektów. Nagminne łamanie tego punktu może zakończyć się kasacją wszystkich posiadanych w serwisie kont. Zgadzasz się, aby wydawca witryny hooliday.pl.pl miał prawo do modyfikacji bądź usunięcia każdego Twojego wpisu bez podania przyczyny

6. Zawiadomienie o naruszeniu praw autorskich Jeżeli uważasz, że Twoje lub czyjekolwiek prawa autorskie, prawa własności intelektualnej zostały w jakikolwiek sposób bądź w jakiejkolwiek formie naruszone w witrynie hooliday.pl.pl, prosimy o przesłanie informacji w tej sprawie do wydawcy witryny.

7. Wyłączenia gwarancji W pełni akceptujesz, że wydawca udostępnia witrynę hooliday.pl.pl taką jaka jest. Zdajesz sobie sprawę, że opublikowane w witrynie materiały mogą zawierać nieprawdziwe informacje, lub w jakiś inny sposób nie odpowiadać Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Zgadzasz się, że korzystasz z witryny hooliday.pl.pl tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność i własne ryzyko. Wszystkie informacje, materiały lub usługi dostarczane za pośrednictwem witryny oferowane są bez jakiejkolwiek gwarancji, w szczególności: - Wydawca witryny hooliday.pl.pl nie zapewnia gwarancji dotyczących prawidłowości lub kompletności jakichkolwiek materiałów, informacji lub ustaleń umieszczonych w witrynie, - Wydawca witryny hooliday.pl.pl nie gwarantuje, iż każda zamieszczona w witrynie hooliday.pl.pl oferta sprosta oczekiwaniom każdego Użytkownika co do merytorycznej zawartości, dokładności czy przydatności uzyskanych informacji.

8. Odsyłacze do innych witryn, ogłoszenia i reklamy W witrynie hooliday.pl.pl są publikowane odsyłacze do innych witryn. Mogą również być publikowane ogłoszenia firm - naszych Klientów. Wydawca witryny hooliday.pl.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść, ścisłość, zawartość lub dostępność informacji, do których prowadzą odsyłacze.

9. Rozstrzyganie sporów W związku z możliwością wystąpienia sporów związanych z korzystaniem z witryny: - zgadzasz się, że niniejszy Regulamin korzystania z witryny podlega prawu polskiemu - wszelkie spory mogące wyniknąć z wykonania zobowiązań zawartych w niniejszych warunkach będą rozstrzygane przez właściwy terytorialnie i rzeczowo sąd powszechny w Polsce. - zgadzasz się, że w przypadku, gdyby którekolwiek z postanowień tego Regulaminu zostało uznane za niezgodne z prawem przez właściwy sąd, to decyzja sądu nie powoduje uchylenia innych postanowień tego Regulaminu i w związku z tym wszystkie inne postanowienia zachowują swoją moc. - zgadzasz się, że w przypadku niezgodności pomiędzy warunkami opisanymi w konkretnym dokumencie w witrynie i sygnowanym przez Wydawcę, a warunkami przedstawionymi w niniejszym Regulaminie, zawsze przyjmuje się za ważniejsze warunki określone w dokumencie, z wyjątkiem wyrażonych gdziekolwiek gwarancji, o których mowa była w rozdziale Wyłączenia gwarancji.

10. Zmiany regulaminu korzystania z witryny hooliday.pl.pl Zgadzasz się, że Wydawca serwisu hooliday.pl.pl zastrzega sobie wyłączne prawo do wprowadzania zmian w Witrynie w dowolnym czasie bez potrzeby informowania użytkowników. Użytkownicy odpowiedzialni są za regularne przeglądanie tych warunków oraz zastrzeżeń, a następujące po wszelkich zmianach korzystanie z witryny jest równoznaczne z ich akceptacją.

11. Wydawca serwisu na podany podczas rejestracji mail będzie wysyłał powiadomienia o kończącym się okresie pełnej funkcjonalności, na 1,3,7,14 oraz 30 dni przed jego wygaśnięciem. Informujemy także, że naszym klientom mogą być wysyłane informacje reklamowe, informujące o promocjach naszego serwisu, serwisów grupy lub naszych partnerów handlowych.


Noclegi polecane


Miejsce na twoją reklamę

Według miejscowości

Wąglikowice   Nałęczów   Rudki   Kiełczygłów   Łeba Żarnowska   Balice   Nowy Sącz   Osuch k/Gryfina   Pcim   Grabowo   PIWNICZNA-ZDRÓJ   Szklarska Poręba   Józefów   Lipowa    Karnice   Piotrowo   Racula   Rytro   Złoty Stok   Czarny Dunajec,   Szczawnica   Rewal   Hoczew   Wetlina   Gdańsk   Siennica   Kusowo   Grybów   Wolbrom   Czaszyn   Sztutowo   Dobra   gowidlino   Rozewie   Nadarzyn   Łopienka k. Cisnej   Łeba   Będziemyśl   Złocieniec   Łazy   Międzylesie   Trzęsacz   Kosakowo   Kudowa-Zdroj   Świeradów Zdrój   ELBLĄG   Poręba Wielka   Murzasichle   Stara Kiszewa   kuźnica   

Meble na wymiar Jędrzejów