spa karpacz margot

Bryza mrzeżyno
spa karpacz margot
23

Views

spa karpacz margot
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Obozy narciarskie w Austrii (5)Obozy narciarskie w Austrii są dobrą alternatywą dla zimowego wypoczynku.

Dzięki Alpom, w Austrii wykształciła się infrastruktura turystyczna, pozwalająca na wielomiesięczne uprawianie narciarstwa i tych sportów, które kojarzą się z górami.
Przede wszystkim powstała cała sieć mniejszych i większych pensjonatów oraz hoteli, zapewniających nocleg o różnym standardzie. Obok tego powstała sieć usług gastronomicznych, czynnych niejednokrotnie z niewielką przerwą w ciągu doby, serwujących dania regionalne i fast foody.
Dostępna sieć gór jest pocięta siecią skipassów; przy nich działają wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz liczne szkółki jazdy na nartach czy snowboardzie, w zależności od stopnia umiejętności narciarza/snowboardzisty.
Zależnie od warunków pogodowych, na obozy narciarskie w Austrii można się wybrać już od późnej jesieni; dopóki śnieg leży na stokach, czyli do wiosny. Im wyżej, tym dłużej można korzystać z gór. Standardem jest, że w sezonie świąteczno-noworocznym i w okresie ferii szkolnych obłożenie jest największe, ale taka forma wypoczynku zawsze będzie atrakcyjna.

Pozostałe wpisy o turystyce oraz podróżach

Review Overview
User Rating:
0/5
(34 votes)