krynica morska pensjonat bogdanka

Wioska turystyczna wilkasy
krynica morska pensjonat bogdanka
27

Views

krynica morska pensjonat bogdanka
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Lozka hotelowe (4)W hotelach i innych obiektach noclegowych, łóżko jest elementem określającym jego klasę. Niestety często jest to element, do którego aranżujący pokoje noclegowe, nie przywiązują odpowiedniej wagi Niesłusznie, gdyż to właśnie łóżko decyduje o jakości noclegu.
Łóżka hotelowe powinny mieć jak najprostszą konstrukcję. Powinny składać się z ramy, drewnianej lub metalowej, na której układa się odpowiednio dopasowany materac. Dobrze by miały miękki i dość wysoki zagłówek, zwiększa to komfort spania, jak i chroni ścianę przed zabrudzeniem. Łóżka hotelowe powinny być wyposażone w odpowiedni, atestowany materac, na którym powinien leżeć podkład ochronny, który chroni materac przed zabrudzeniem oraz zwiększa higieniczność miejsca noclegowego, gdyż może być prany równie często, jak pościel. W hotelach nie powinno się wstawiać do pokoi klasycznych tapczanów i wersalek, gdyż nie można w nich wymieniać materaca. Poza tym trudno się je czyści, są nietrwałe i często zawierają zupełnie niepotrzebną skrzynię na pościel, która jedynie zbiera kurz. Z powodu wygody odchodzi się również od stosowania tradycyjnych drewnianych łóżek ze skrzyniami. Narażają one gości na bolesne uderzanie się o konstrukcję oraz dodatkowo zwiększają rozmiar łóżka, co jest istotne zwłaszcza w małych pokojach.
Łóżka hotelowe to łóżka do zadań specjalnych, którym stawia się wysokie wymagania, dlatego powinny mieć odpowiednią, solidną konstrukcję spełniającą rygorystyczne wymogi.

Pozostałe wpisy o turystyce oraz podróżach

Review Overview
User Rating:
0/5
(42 votes)