Loty na Teneryfe

Wioska turystyczna wilkasy
Loty na Teneryfe
49

Views

Loty na Teneryfe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Loty na Teneryfe (3)Nie każdy w dzisiejszych czasach może sobie pozwolić na wakacje za kilkanaście tysięcy złotych. Niektórzy niestety muszą bardzo rozważnie wydawać swoje ciężko zarobione pieniądze. Jak zatem wybrać się na wakacje za grosze?

Cóż, przede wszystkim powiem, że całkowicie za grosze to na wakacje wybrać się zwyczajnie nie da. Oczywiście są ludzie, którzy pakują do tobołka trzy konserwy, suchary i bieliznę na zmianę, po czym twierdzą, że mogą przemierzyć cały świat. Są również tacy, którzy faktycznie w ten sposób mieli okazję podróżować po Europie.

Jest to może ciekawe, zdecydowanie tańsze niż loty na Teneryfe klasą biznesową, jednak warto pamiętać, że niesie też za sobą ogromne wady. Przede wszystkim nie jest to bezpieczne rozwiązanie. Może jak byłem młodszy przychodziły mi do głowy tak szalone pomysły. Dziś jednak zwyczajnie bałbym się w ten sposób podróżować.

Kolejną i najważniejszą niestety wadą jest fakt, że nie da się w takim wypadku przewidzieć dobrze chociażby terminu powrotu. Ciężko mi sobie jakoś wyobrazić, aby później przełożony poczekał jeszcze tydzień, aż pracownik łaskawie wróci ze swoich darmowych wczasów. Ostatecznie chyba trzeba się pogodzić z tym, że za wczasy, nawet te oszczędne coś jednak należy zapłacić.

Pozostałe wpisy o turystyce oraz podróżach

Review Overview
User Rating:
0/5
(203 votes)