Kwatery Miedzyzdroje

Wioska turystyczna wilkasy
Kwatery Miedzyzdroje
46

Views

Kwatery Miedzyzdroje
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kwatery Miedzyzdroje (3)Teoretycznie każdy, kto chociaż raz wyjechał gdzieś na wakacje, wie doskonale, czym są kwatery turystyczne. To w nich ludzie zatrzymują się właśnie podczas swoich wyjazdów, zapewniając sobie tym samym nocleg nad morzem, w górach bądź jeszcze innej okolicy. A czym wedle ustanowionego w Polsce prawa są te kwatery?

Zgodnie z ustawą nadaną w czerwcu 1995 r. kwaterami prywatnymi nazywano wyłącznie te lokale mieszkalne, które stawały się zakwaterowaniem dla żołnierzy służby celnej. Oczywiście dziś Kwatery Miedzyzdroje dostępne są już i dla zwykłych ludzi, dlatego całkowicie zmieniła się ich ogólnie przyjęta definicja. Obecnie określa się nią kwatery podróżnicze, przeznaczane po prostu dla turystów. Należą do nich m.in. pensjonaty.

Nawet w Polsce występuje ogromna ilość różnorodnych kwater turystycznych. Każdy stara się je wynająć przed swoimi wakacjami, by zapewnić sobie bądź innym odpowiedni i wygodny nocleg. To ważne bowiem, by nawet na wczasach cieszyć się możliwością spania w komfortowym łóżku.

Pozostałe wpisy o turystyce oraz podróżach

Review Overview
User Rating:
0/5
(51 votes)