brandysówka

Elkowe domki zakopane
brandysówka
60

Views

brandysówka
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

podroze (46)Jest wiele wspaniałych miejsc, które Europejczyk może zobaczyć na swoim kontynencie. A jednym z takich miejsc, czy też atrakcją, są greckie Meteory. Jest to atrakcja, którą turystyka europejska z pewnością może pochwalić się, jako unikatową.

Cóż to takiego? Mianem meteorów określa się zespół prawosławnych klasztorów, które zostały wzniesione na szczytach piaskowych skał, które ku niebu wznoszą się na wysokość ponad pięciuset metrów. Pierwotnie klasztory te budowano i dostawano się do nich przy pomocy lin służących do transportu. Dzisiaj Meteory są znacznie bardziej dostępne, także dla turystów. Te niezwykle klasztory wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, również swoich mieszkańców, zostały wyposażone w schody i połączone mozaiką pomostów.

Zwiedzając te klasztory nie tylko więc można zachwycić się ich wnętrzami, niezwykłymi bogactwami architektonicznymi i religijnymi, ale również cudownymi widokami, które przecinają piękne piaskowe skały, otoczone cudownymi terenami zielonymi ze wszech stron.

Pozostałe wpisy o turystyce oraz podróżach

Review Overview
User Rating:
0.13/5
(38 votes)