elkowe domki zakopane

Ow kalwa
elkowe domki zakopane
51

Views

elkowe domki zakopane
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

podroze (49)Ostatnio w wielu stacjach telewizyjnych możemy oglądać reklamę szlaku rowerowego Green Velo.
Reklama ta kusi widza wieloma pięknymi krajobrazami i dodatkowo zachęca do przejażdżki tym szlakiem poprzez zastosowanie szybkiej, rytmicznej i energetycznej muzyki. Oglądając tę reklamę z całą pewnością wielu telewidzów myśli o tym, żeby wyciągnąć w końcu rower z piwnicy i wyruszyć w podróż po Polsce. Wielu osobom brakuje jednak do tego nie tylko czasu, ale też odwagi.
Pomysł stworzenia tego typu szlaku jest niezwykle ciekawą i mądrą ideą, która z pewnością przyniesie wiele korzyści społeczeństwu. Dzięki ciekawej i oryginalnej promocji turystyki rowerowej i tworzenie tak rozległych szlaków rowerowych, propagowane jest aktywne spędzanie wolnego czasu, co przyczynia się do wzrostu kondycji fizycznej wielu ludzi i poprawienia stanu ich zdrowia. Na stworzeniu takiego szlaku i jego promocji, zyskują też miejscowości, przez które on przebiega, zwłaszcza te niewielkie i słabo znane przez turystów.
Budowa szlaku Green Velo to doskonały i nowatorski pomysł, który w kolejnych etapach doprowadza do coraz lepszego rozwoju infrastruktury przyjaznej rowerzystom.

Pozostałe wpisy o turystyce oraz podróżach

Review Overview
User Rating:
0.05/5
(46 votes)